2020-10-04 14:34  -  Bucovia Bukowa

II drużyna kończy rundę przegraną 1:2.

W dniu dzisiejszym nasza II drużyna rozegrała mecz przeciwko GKS Kluczewsko. Było to spotkanie wyjazdowe, które jednocześnie było naszym ostatnim meczem w rundzie jesiennej. Przez cały mecz towarzyszył nam silny wiatr, który utrudniał grę. Na samym początku pierwszej połowy stworzyliśmy klika groźnych sytuacji, lecz żadna z nich nie dała nam prowadzenia. Ostatecznie po pierwszej części meczu przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie nasza gra wyglądała znacznie lepiej, stwarzaliśmy więcej akcji, a nasza gra była bardziej ofensywna. W ostatnich minutach meczu po dośrodkowaniu Krystiana Giemzy gola samobójczego zdobył jeden z zawodników z Kluczewska. Nasza drużyna ochoczo ruszyła do walki o kolejną bramkę, co niestety się nie udało. Z Kluczewska wyjeżdżamy bez punktów i kończymy tym samym rundę w B klasie. Dziękujemy kibicom za doping podczas rundy jesiennej! Do rozgrywek wracamy na wiosnę, gdzie rozegramy spotkania rewanżowe.