2020-10-18 16:53  -  Bucovia Bukowa

Remisujemy 3:3 z Kamienną Brody!

"Z Piekła do Nieba..." - taki tytuł można by nadać dzisiejszemu spotkaniu między I drużyną Bucovii a Kamienną Brody. W pierwszej połowie goście zdobyli dwie bramki przez co zakończyła się ona wynikiem 0:2. W drugiej części spotkania krótko po gwizdku sędziego w 48 minucie zrobiło się już 0:3, ale wbrew pozorom nie wystarczyło to by załamać naszych zawodników. W 50 minucie sygnał do ataku dał Michał Bąk strzelając gola na 1:3. Kolejna bramka padła 15 minut później a jej autorem ponownie był Michał Bąk, wtedy stało się jasne, że nasi zawodnicy powalczą do końca nawet o zwycięstwo, co stało się bardzo prawdopodobne gdy w 78 minucie Mateusz Wsułek strzelił bramkę na wagę remisu. Zarówno goście jak i gospodarze mieli jeszcze groźne akcje. Szczególnie w doliczonym czasie meczu mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje... Remis nie satysfakcjonuje żadnej ze stron, ale trzeba się cieszyć z niesamowitego powrotu naszych piłkarzy którzy z wyniku 0:3 zdołali doprowadzić do remisu!