2020-10-25 19:58  -  Bucovia Bukowa

Bucovia Bukowa przegrywa 1:4 z Klimontowem.

W dniu dzisiejszym (tj. 25.10.2020) nasza drużyna rozegrała wyjazdowy mecz przeciwko Klimontowiance Klimontów, który zakończyła przegraną 1:4. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała bardzo dobrze. Mimo wszystko to my jako pierwsi straciliśmy bramkę. Do remisu naszą drużynę doprowadził Michał Bąk, zdobywając bramkę w 40 minucie meczu. Na początku drugiej połowy mieliśmy świetną akcję, której niestety nie udało się wykorzystać naszym napastnikom. Bramkę na 1:2 drużyna z Klimontowa zdobyła dosyć kontrowersyjnie - po konsultacji sędziów uznano, że nasz bramkarz wybijał piłkę, gdy ta już była w bramce. W dalszej połowie meczu nasi przeciwnicy zdobyli jeszcze dwie bramki ustanawiając tym samym wynik meczu na 1:4. Z Klimontowa wyjeżdżamy bez punktów i spadamy na 12 pozycję w tabeli. Za tydzień na własnym stadionie zmierzymy się z Victorią Skalbmierz.