2020-10-31 15:59  -  Bucovia Bukowa

Pokonujemy Victorię Skalbmierz 3:2!

W dniu dzisiejszym (tj. 31.10.2020) odbyła się kolejna kolejka świętokrzyskiej klasy okręgowej, w której Bucovia mierzyła się z Victorią 2015 Skalbmierz. Od początku spotkania obie drużyny grały bardzo dynamicznie i ofensywnie. Przeciwnikom jako pierwszym udało się zdobyć bramkę po długim podaniu za linię naszej obrony. Do remisu naszą drużynę w 25 minucie meczu doprowadził Kamil Cygan, który zdobył gola z rzutu wolnego z okolicy 25 metrów od bramki. Z wynikiem 1:1 obie drużyny zeszły na przerwę do szatni. Kolejne dwie bramki kolejno w 64 i 75 minucie meczu zdobył ponownie Kamil Cygan, który tym samym w dzisiejszym spotkaniu skompletował hat-tricka. W 93 minucie meczu drużyna ze Skalbmierza zdobyła kontrowersyjną bramkę, gdyż zawodnik Victorii był na ewidentnym spalonym. Mimo to nasza drużyna zachowała zimną krew i wygrała mecz 3:2! Ostatnie spotkanie w tej rundzie nasza drużyna rozegra za tydzień na meczu wyjazdowym w Pacanowie.