2020-11-24 16:39  -  Bucovia Bukowa

Podsumowanie rundy jesiennej Bucovii Bukowa

Podsumowanie rundy jesiennej Bucovii Bukowa

GKS Bucovia Bukowa w rundzie jesiennej rozegrała 15 meczy w świętokrzyskiej klasie okręgowej oraz 2 w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym. Bilans podopiecznych Michała Jamrozika to pięć zwycięstw, cztery remisy oraz sześć porażek ligowych. Rundę jesienną pierwsza drużyna zakończyła się z dorobkiem 19 punktów i uplasowała się na 10 pozycji w tabeli. W Pucharze Polski w 2 rundzie nasza drużyna uporała się z Granatem Borki, natomiast w następnym spotkaniu uległa Hetmanowi Włoszczowa po dramatycznym meczu, gdzie dopiero w rzutach karnych przeciwnicy pokonali naszą drużynę. Po 90 minutach było 1:1, po dogrywce 2:2 i ostatecznie 2:4 w rzutach karnych.

Po rundzie jesiennej najlepszym strzelcem naszej drużyny jest ,sprowadzony z Wiernej Małogoszcz, Kamil Cygan, który z dorobkiem 11 bramek przewodzi wśród strzelców w klasie Okręgowej.

Ale runda jesienna to nie tylko pierwsza drużyna. Od tej rundy w naszym klubie pojawiły się rezerwy, które występują w B klasie Świętokrzyskiej i składają się z samych wychowanków naszego klubu. Podopieczni Tomasza Tatara rozegrali jesienią 8 spotkań z czego 2 wygrali, 2 zremisowali , oraz doznali 4 porażek. Aktualnie zajmują 5. miejsce w ligowej tabeli.

Najlepszym strzelcem II drużyny jest Mateusz Lipski, który zdobył 4 bramki.

Po rundzie jesiennej jednak na największe brawa zasługuje drużyna prowadzona przez trenera Mariana Haczkiewicza, która w swoim roczniku zajęła bardzo dobre 2. miejsce w ligowej tabeli i uznała wyższość tylko drużyny z Nowin. Drużyna trampkarza młodszego rozegrała jesienią 10 spotkań, odnosząc 7 zwycięstw, notując 1 remis i ponosząc 2 porażki. Nasi trampkarze w ligowych meczach strzelili 40 bramek, przy 17 straconych (najmniej straconych bramek w lidze). Najlepszymi strzelcami drużyny jest Antoni Domiński oraz Adaś Robak, którzy strzelili po 6 bramek.

Także od jesieni w naszym klubie występują 2 kolejne drużyny młodzieżowe Orlika Starszego (2010).


Galeria:


Podsumowanie rundy obrazek 1
Podsumowanie rundy obrazek 2
Podsumowanie rundy obrazek 3
Podsumowanie rundy obrazek 4
Podsumowanie rundy obrazek 5
Podsumowanie rundy obrazek 6