2021-04-16 13:01  -  Bucovia Bukowa

Bucovia Bukowa kontra wicelider tabeli!

Bucovia Bukowa kontra wicelider tabeli!

Po ponad miesięcznej przerwie, spowodowanej nasileniem się pandemii koronawirusa, klasa okręgowa wraca do rozgrywek i już w ten weekend większość ekip rozegra XXI kolejkę. Nasza I drużyna w tę niedzielę o godzinie 16:00 rozegra mecz wyjazdowy ze Spartą Kazimierza Wielka. 

Nasi niedzielni rywale obecnie są wiceliderami tabeli z dorobkiem 36 punktów. Drużyna z powiatu kazimierskiego swój ostatni mecz ligowy, i jak dotychczas jedyny w tej rundzie, rozgrywała przeciwko Świtowi Ćmielów. Na inaugurację zwyciężyli 2:1.

Obecnie nasza pierwsza drużyna zajmuje 9. miejsce w tabeli z 22 punktami. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej, który rozegraliśmy przeciwko Sparcie Dwikozy, wygraliśmy 1:0. Dzięki temu zwycięstwu odsunęliśmy się od strefy spadkowej na 7 punktów. Warto wspomnieć, że jesienią przegraliśmy ze Spartą Kazimierza Wielka na własnej murawie 0:4.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Mecz będzie transmitowany przez CFsport na Youtubie. Zachęcamy do objerzenia transmisji i kibicowania naszym! Spotkanie będzie relacjonowane także na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Kliknij, aby przejść do transmisji

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna