2021-04-25 15:28  -  Bucovia Bukowa

Rezerwy przegrywają pierwsze ligowe spotkanie 7:0.

Druga drużyna 25 kwietnia 2021 roku rozpoczęła rundę wiosenną. Tego dnia podejmowała w meczu wyjazdowym Vitalpol Solec-Zdrój - wicelidera tabeli. Mecz miał dla nas szczególnie nieszczęśliwy przebieg. Pięciokrotnie trafialiśmy w słupek, raz w poprzeczkę, a wiele sytuacji bramkowych nie kończyło się golem. Nasi przeciwnicy do połowy strzelili nam dwie bramki, w drugiej połowie dołożyli jeszcze pięć, ustalając tym samym wynik spotkania na 7:0. Do Bukowy wróciliśmy bez punktów i z ogromnym niedosytem, gdyż nasza gra mimo wyniku na prawdę nie wyglądała źle. Po tej porażce w klasyfikacji spadliśmy na 6. pozycję.

Kolejne spotkanie rozegramy na własnym stadionie, a naszym rywalem będzie Deko Włoszczowa. Mecz odbędzie się 2 maja o godzinie 11:00. Liczymy na rewanż za ostatni mecz.

źródło: informacja własna