2021-05-01 17:36  -  Bucovia Bukowa

Zdobywamy 3 punkty w Zbigniewicach!

W dniu dzisiejszym (tj. 01.05.2021) o godzinie 11:00 nasza pierwsza drużyna rozegrała mecz wyjazdowy ze Zrywem Zbigniewice. Od początku mecz obfitował w dużo walki w środku pola. Stwarzaliśmy sobie sytuacje pod bramką rywala, lecz nie mogliśmy ich zakończyć bramką. Do szatni zeszliśmy z bezbramkowym remisem. Na początku drugiej połowy na prowadzenie wyprowadził nas Przemysław Niechciał - perfekcyjnie wykorzystał dośrodkowanie Pawła Doroszki uderzeniem z głowy. Po kilkunastu minutach Zbigniewice wywalczyły rzut rożny. Piłka została wybita główką przez Niechciała, lecz sędzia wskazał na jedenastkę. Zawodnik Zrywu podszedł do rzutu karnego, który po chwili został obroniony przez naszego bramkarza - Dominika Mierzwę, jednak decyzją sędziego nasz golkiper opuścił linię bramkową przed wykonaniem jedenastki. Druga próba zakończyła się golem i doprowadzeniem Zbigniewic do remisu. Nasi zawodnicy podrażnieni tą sytuacją ruszyli do ofensywnej gry. W 80. minucie meczu kolejne genialne dośrodkowanie Pawła Doroszki z rzutu rożnego wykorzystał Łukasz Bąk zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa. Do końca meczu utrzymał się rezultat 1:2, a ze Zbigniewic wróciliśmy z kompletem punktów.

Kolejne ligowe spotkanie pierwszą drużynę czeka nas już w najbliższy poniedziałek - 3 maja o godzinie 17:00. Na własnej murawie będziemy podejmować drużynę Zenit Chmielnik.

źródło: informacja własna