2021-05-02 19:34  -  Bucovia Bukowa

Bucovia rozegra zaległy mecz z Zenitem Chmielnik!

Bucovia rozegra zaległy mecz z Zenitem Chmielnik!

Zaraz po weekendzie pełnym sportowych emocji czeka nas kolejne ligowe spotkanie. Już jutro, w poniedziałek, na naszym stadionie w Bukowie pierwsza drużyna podejmie Zenit Chmielnik.

Jak dotychczas w rundzie wiosennej klasa okręgowa rozegrała cztery spotkania. Nasi jutrzejsi przeciwnicy wygrali 3 spośród nich, a ich bilans bramkowy wynosi aż 18:5. Podopieczni Marka Bębna obecnie znajdują się na 6. pozycji w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Swoje ostatnią ligową potyczkę rozgrywali przeciwko drużynie ze Stopnicy, z którą odrobili dwubramkową stratę i wygrali 3:4.

Nasza ekipa w minioną sobotę mierzyła się w meczu wyjazdowym z ostatnią ekipą w tabeli - Zrywem Zbigniewice. Gospodarze nie zaprezentowali się najgorzej, ale to nasza drużyna wygrała ten mecz, po bramkach Przemysława Niechciała i Łukasza Bąka, 1:2. W tabeli nadal znajdujemy się na 9. pozycji, a na naszym koncie znajduje się 25. punktów.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 i będzie transmitowany przez serwis ligowy.pl na ich stronie facebookowej. Przebieg spotkania będziemy także relacjonować na naszym Instagramie w formie InstaStory.

AKTUALIZACJA: Transmisja została odwołana!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna