2021-05-09 20:27  -  Bucovia Bukowa

Przegrywamy z Kunowem 2:3 po emocjonującym meczu.

Pierwsza drużyna rozegrała dzisiaj kolejny ważny mecz w kontekście utrzymania. O godzinie 17:00 na naszym stadionie w Bukowie rozpoczęliśmy walkę o punkty ze Stalą Kunów. W 6. minucie spotkania Mateusz Wsułek wysunął piłkę za bramkarza przeciwników co wykorzystał Paweł Doroszko wyprowadzając nas na prowadzenie. Niestety Kunów szybko się zrehabilitował i dwie minuty później po składnej akcji doprowadził do remisu. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik Stali pokonał naszego bramkarza po akcji sam na sam i ustalił wynik pierwszej odsłony spotkania na 1:2. W 46. minucie meczu trener Luzar dokonał dwóch zmian. Boisko opuścił Radosław Bała oraz Paweł Doroszko, w ich miejsce na murawie pojawili się Paweł Bąk i Łukasz Bąk. Po paru minutach w polu karnym przeciwnika sfaulowany został nasz napastnik - Łukasz Bąk - a arbiter główny podyktował jedenastkę. Paweł Bąk pewnie wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania. Przez kilkadziesiąt minut drugiej połowy obie drużyny miały swoje sytuację, ale żadna z nich nie zdobyła bramki. W 85. minucie meczu po zamieszaniu w naszym polu karnym sędzia podyktował wątpliwy rzut karny dla Kunowa. Na nasze szczęście wykonawca jedenastki przestrzelił nad bramką. W ostatniej minucie meczu po naszej akcji Stal wyszła z kontrą, która zakończyła się bramką i ustaleniem wyniku spotkania na 2:3. Wygrana umożliwiłaby nam odskoczenie od strefy spadkowej na osiem punktów, niestety dzisiejszy rezultat sprawił, że zbliżyliśmy się do tejże strefy na dwa "oczka".

Kolejne spotkanie czeka naszych zawodników w najbliższą niedzielę o 17:00. W meczu wyjazdowym będziemy walczyć o punkty z Unią Sędziszów.

źródło: informacja własna