2021-05-14 14:17  -  Bucovia Bukowa

Kolejna szansa dla drużyny Tomasza Tatara.

Kolejny ligowy mecz druga drużyna rozegra w niedzielę, 16 maja o godzinie 11:00, w ramach XV kolejki Świętokrzyskiej Klasy B. Na własnym terenie będziemy podejmować LZS Czarnocin. Staniemy po raz kolejny przed szansą przerwania passy sześciu spotkań bez zdobyczy punktowej.

Czarnocin w obecnej rundzie rozegrał dwa spotkania i oba zakończył porażką. W ostatnią niedzielę podopieczni trenera Łukasza Jajeśniaka przegrali na wyjeździe z Kluczewskiem 2:1. Na ten moment, dzięki dobrym występom w rundzie jesiennej, nasi najbliżsi przeciwnicy plasują się w tabeli na czwartej pozycji z 15 punktami na koncie.

Po ostatniej porażce z Działoszycami nasze rezerwy spadły na ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna Tomasza Tatara nie zdobyła ligowych punktów od września minionego roku. W ubiegłej rundzie w Czarnocinie doznaliśmy porażki 2:1. Wówczas bramkę kontaktową w ostatnich minutach meczu zdobył Mateusz Lipski.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabele B klasy

Spotkanie będzie relacjonowane na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Niedzielne spotkanie będzie pierwszym, po długiej przerwie, z udziałem publiczności. Zapraszamy wszystkich kibiców!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna