2021-05-14 23:23  -  Bucovia Bukowa

Bucovia zmierzy się z Unią Sędziszów!

Ostatnie spotkanie z Kunowem nie ułożyło się po naszej myśli i w ostatniej minucie meczu straciliśmy szansę na jakiekolwiek punkty. Teraz mamy okazję na rewanż, choć zadanie nie będzie łatwe - w tę niedzielę o godzinie 17:00 rozegramy mecz wyjazdowy z Unią Sędziszów, obecnie trzecią drużyną w tabeli.

Zawodnicy trenera Grzegorza Opary dalej pozostają w walce o awans do IV ligi. Obecnie Unia zajmuje trzecią lokatę w klasyfikacji i traci dwa "oczka" do Kazimierzy Wielkiej. Sędziszów jak na razie świetnie radzi sobie w rundzie wiosennej. Spośród sześciu meczy zwyciężali pięciokrotnie i jedno spotkanie zakończyli remisem. W swoim ostatnim pojedynku Sędziszowianie mierzyli się z Zorzą Tempo Pacanów. Na terenie rywala wygrali 1:3.

Nasza drużyna, prowadzona przez Jana Luzara, w ubiegłą niedzielę na własnym terenie uległa Stali Kunów 2:3. Po tej porażce zbliżyliśmy się do strefy spadkowej na dwa punkty, ale nadal znajdujemy się na 9. pozycji w tabeli. Jesienią na naszym stadionie przegraliśmy z Unią 1:2, a jedyną bramkę dla naszej ekipy w tamtym meczu zdobył Paweł Bąk. Nasi najbliżsi przeciwnicy byli także naszymi sparingpartnerami w okresie przygotowawczym przed obecną rundą. Wówczas na stadionie rywala przegraliśmy 2:0.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Spotkanie z Sędziszowem będzie relacjonowany na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Niedzielny mecz będzie pierwszym, po długiej przerwie, z udziałem publiczności. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion do Sędziszowa!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna