2021-05-18 18:22  -  Bucovia Bukowa

Rezerwy przegrywają kolejne spotkanie.

W dniu 16 maja o godzinie 11:00 na stadionie w Bukowie nasza druga drużyna rozegrała mecz LZS-em Czarnocin. Pierwszą bramkę dla rywali zdobył Bartosz Dymek i padła ona w 18 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Kilkanaście minut później sędzia podyktował wątpliwy rzut karny dla gości, który pewnie wykorzystał Wojciech Kaczmarczyk. Po upływie kilku minut do siatki Filipa Zapory ponownie trafił Bartosz Dymek ustalając tym samym wynik pierwszej połowy na 0:3. W drugiej części spotkania nasi zawodnicy prezentowali się zdecydowanie lepiej, co potwierdza fakt, iż wyszliśmy z kilkoma groźnymi akcjami pod bramkę golkipera Czarnocina, które niestety nie były skuteczne. Goście na dziesięć minut przed końcem spotkania podwyższyli prowadzenie na 0:4 za sprawą Mateusza Rogala i z takim też wynikiem mecz się zakończył. Na pochwałę zasługuje nasz bramkarz - Filip Zapora - który wybronił trzy akcje sam na sam z przeciwnikiem i kilka groźnych uderzeń zawodników LZS-u. Niestety zła passa ekipy Tomasza Tatara dalej trwa, a na przełamanie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Za tydzień w niedzielę rezerwy udadzą się do Wodzisławia, by rozegrać mecz z tamtejszym Partyzantem - obecnym liderem klasy B. Mecz odbędzie się o godzinie 17:30 i ze względu na pokrywanie się terminów meczów pierwszej i drugiej drużyny nie będzie relacjonowany.

źródło: informacja własna