2021-05-18 17:49  -  Bucovia Bukowa

Pierwsza drużyna podejmie Miedzianą Górę!

Pierwsza drużyna podejmie Miedzianą Górę!

Po ostatnim meczu z Sędziszowem, który ostatecznie zakończyliśmy porażką 4:3, przyszła pora na zaległe spotkanie z rozpędzonym Wichrem Miedziana Góra. Zawodnicy trenera Jana Luzara już jutro o godzinie 17:30 na naszym stadionie w Bukowie powalczą o ligowe punkty!

Miedziana Góra w rundzie wiosennej spośród siedmiu meczy pięć razy zwyciężała, a dwa zakończyła remisem. Dzięki dobrym występom w ostatnim czasie ekipa Przemysława Ryńskiego plasuje się na 4. pozycji w tabeli z 41 punktami na koncie. W swoim ostatnim meczu Wicher walczył o punkty ze Zbigniewicami. Na terenie rywala Miedziana Góra wygrała 2:6. W obecnej rundzie nasi jutrzejsi przeciwnicy po dotychczasowych meczach mają bilans bramkowy 21:9.

Bucovia ostatnie trzy ligowe spotkania zakończyła porażką. Wyniki bolą szczególnie, gdyż już dwukrotnie przegraliśmy wynikiem 2:3, a w ostatnim meczu z Sędziszowem doznaliśmy porażki 4:3. Po ostatnim spotkanie zrównaliśmy się punktowo ze Spartą Dwikozy i spadliśmy w tabeli na 11. miejsce - ostatnie dające obecnie utrzymanie. Z Wichrem w poprzedniej rundzie udało nam się zremisować 2:2. W tamtym meczu obie bramki dla naszej ekipy zdobył Kamil Cygan. W ostatnim spotkaniu nasza drużyna pokazała się od niezłej strony i mamy nadzieje, że obecna forma pozwoli nam zatrzymać punkty w Bukowie.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Tradycyjnie nasze jutrzejsze spotkanie z Miedzianą Górą będzie relacjonowany na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Na stadion zapraszamy wszystkich kibiców! Jest to pierwsze spotkanie klasy okręgowej w tym roku z udziałem publiczności na naszym stadionie w Bukowie.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna