2021-05-19 20:55  -  Bucovia Bukowa

Kolejna porażka ekipy Jana Luzara.

W dniu dzisiejszym nasza pierwsza drużyna rozegrała zaległy mecz z, będącym obecnie w formie, Wichrem Miedziana Góra. Spotkanie na stadionie w Bukowie rozpoczął się o 17:30. W pierwszej połowie goście stwarzali sobie zdecydowanie więcej sytuacji. Pierwsze efekty akcji przeciwnika ujrzeliśmy w 16. minucie meczu, kiedy to Wicher wyszedł na prowadzenie, a po chwili podwyższył wynik na 0:2. Kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy za kontuzjowanego Dominika Mierzwę na boisku pojawił się Filip Zapora, który zadebiutował tym samym w rozgrywkach klasy okręgowej. Na początku drugiej części spotkania straciliśmy trzecią bramkę. W kolejnych minutach meczu udało nam się wyjść z kilkoma akcjami, ale nie były one na tyle skuteczne jak i efektywne, aby mogły zakończyć się golem. Swój debiut w pierwszej drużynie zaliczył Tymoteusz Tatar, który na kwadrans przed 90. minutą zmienił na murawie Jakuba Krzysztofika. Cztery minuty przed końcem starcia zawodnik z Miedzianej Góry ostatecznie ustalił wynik meczu na 0:4.

W tę niedzielę o godzinie 17:00 rozegramy jeden z ważniejszych meczy w całym sezonie w kontekście utrzymania w klasie okręgowej, a naszym przeciwnikiem będzie Świt Ćmielów. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców - dopingiem pomóżmy naszym zawodnikom zatrzymać trzy punkty w Bukowie!

źródło: informacja własna