2021-05-21 16:54  -  Bucovia Bukowa

Druga drużyna przed ciężkim meczem z liderem.

Druga drużyna przed ciężkim meczem z liderem.

Podopieczni trenera Tomasza Tatara w tę niedzielę udadzą się do Wodzisławia, gdzie o 17:30 rozpoczną mecz z tamtejszym Partyzantem. Jest to kolejna szansa na przerwanie złej passy, choć zadanie będzie niesamowicie trudne, gdyż przeciwnikiem jest zdecydowany lider tabeli klasy B.

Ekipa Tomasza Gardiewa nie przegrała w tym sezonie żadnego meczu, a tylko jeden zremisowała. Zapewnienie sobie awansu do klasy A dla Wodzisławia jest tylko kwestią czasu. Na koncie Partyzanta, po jedenastu meczach znajduje się 31 punktów. Nasi najbliżsi przeciwnicy od początku sezonu zdobyli 39 bramek, a stracili tylko 8. Ostatni mecz zawodnicy trenera Gardiewa rozgrywali na wyjeździe z GKS-em Kluczewsko. Na terenie rywala wygrali 0:1 i zainkasowali komplet punktów.

Nasza druga ekipa nie może się wciąż przełamać i przegrywa kolejne spotkania. Podopieczni Tomasza Tatara znajdują się obecnie na ostatnim miejscu w tabeli z 8 "oczkami' na koncie. Ostatni mecz domowy z Czarnocinem nasi zawodnicy zakończyli przegraną 0:4. Jesienią mecz z Partyzantem, na stadionie w Bukowie, nie ułożył się po naszej myśli i ulegliśmy rywalom 0:5. Na wyjeździe do Wodzisławia na pewno nie będzie łatwo o punkty, gdyż przeciwnik to zdecydowanie najlepsza drużyna w naszej grupie. Mimo wszystko zamierzamy walczyć i nie składamy broni. 

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabele B klasy

Spotkanie nie będzie tym razem relacjonowane, gdyż w tym samym czasie rozgrywać swoje spotkanie będzie pierwsza drużyna. Wszystkich zainteresowanych niedzielnymi poczynaniami naszych rezerw zapraszamy na stadion do Wodzisławia.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna