2021-05-21 17:27  -  Bucovia Bukowa

Bucovia rozegra bardzo ważny mecz!

Bucovia rozegra bardzo ważny mecz!

W niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie w Bukowie pierwsza drużyna rozegra mecz klasy okręgowej, w którym będzie podejmować Świt Ćmielów. Po ostatniej porażce i spadnięciu do strefy spadkowej będzie to dla nas niesamowicie ważne spotkanie, w którym nasi zawodnicy muszą dać z siebie wszystko.

Ekipa z Ćmielowa do tej pory rozegrała siedem spotkań w rundzie wiosennej, pięciokrotnie zdobywali komplet punktów a dwa razy doznali porażki. Dobra postawa na początku obecnej rundy i pokonanie rywali z dołu tabeli pozwoliło przesunąć się Świtowi na 8. pozycję w tabeli, a na ich koncie znajduje się 31 punktów. Drużyna Grzegorza Klepacza w ostatnim spotkaniu mierzyła się ze Zbigniewicami na stadionie leśnym w Ćmielowie. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2.

Podopieczni trenera Jana Luzara nie mogą zdobyć punktów od czterech ligowych spotkań. Po ostatnim meczu z Miedzianą Górą, w którym zostaliśmy pokonani 0:4, spadliśmy na 12. miejsce, czyli do strefy spadkowej. Właśnie teraz rozpoczęła się dla nas walka o utrzymanie. Mecz z Ćmielowem może poprawić naszą sytuację, ale w niedzielę nasi zawodnicy muszą zostawić serce na boisku i zatrzymać punkty w Bukowie. Jesienią na murawie przeciwnika zmarnowaliśmy wiele sytuacji bramkowych i zremisowaliśmy z naszymi najbliższymi rywalami 1:1. Wówczas jedyną bramkę dla naszej ekipy zdobył w pierwszych minutach spotkania Kamil Cygan.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Niedzielny mecz ze Świtem będzie relacjonowany na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Liczymy na wysoką frekwencję kibiców! Dopingując naszych zawodników pomóżmy im zatrzymać trzy punkty w Bukowie!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna