2021-05-28 17:31  -  Bucovia Bukowa

Pierwsza drużyna przed kolejnym ważnym meczem!

Pierwsza drużyna przed kolejnym ważnym meczem!

Zawodnicy Jana Luzara w tę niedzielę pojadą do Bród, gdzie o 17:00 powalczą o punkty z tamtejszą Kamienną. Po przegranej z Ćmielowem sytuacja w tabeli bardzo się skomplikowała i jeśli chcemy pozostać w klasie okręgowej musimy zacząć punktować.

Drużyna grającego trenera Marcina Dynarka nie najlepiej rozpoczęła rundę wiosenną, bowiem pierwsze sześć spotkań zakończyła porażkami. Jednak przez trzy ostatnie spotkania Brody ligowe starcia kończyły z punktami - pokonując Skalbmierz i Pacanów oraz remisując ze Stopnicą. Kamienna znajduje się obecnie na 12. pozycji w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Najlepszym strzelcem z Bród i obecnym liderem klasyfikacji strzelców klasy okręgowej ex aequo z Jackiem Rożkiem jest trener naszych niedzielnych rywali - Marcin Dynarek.

Nasza pierwsza drużyna od pięciu spotkań nie zdobyła choćby jednego punktu. Spowodowało to spadek ekipy Jana Luzara do strefy spadkowej - na 13. pozycję. Nasz najbliższy mecz będzie dla nas tym "o 6 punktów". Tracimy do naszych najbliższych rywali jedno "oczko", a zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu mogłoby zdecydowanie poprawić naszą sytuację w tabeli. W ubiegłej rundzie na naszym stadionie udało nam się zremisować z Kamienną 3:3, pomimo że do 50. minuty meczu przegrywaliśmy 0:3. Wówczas dla naszej ekipy dwie bramki zdobył Michał Bąk i jedno trafienie dołożył Mateusz Wsułek. Rywale na pewno są w zasięgu, dlatego liczymy na to, że tym razem trzy punkty wrócą do Bukowy.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Niedzielne spotkanie z Kamienną Brody będzie relacjonowany na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion w Brodach!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna