2021-05-31 19:33  -  Bucovia Bukowa

Porażka w derbowym meczu z Kluczewskiem.

W niedzielę 30 maja o godzinie 11:00 druga drużyna rozpoczęła derbowe spotkanie z GKS-em Kluczewsko, w ramach XVII kolejki świętokrzyskiej klasy B. W trzeciej minucie spotkania Kluczewsko wywalczyło rzut wolny tuż przed polem karnym. Zawodnik przeciwników zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę, który zakończył się golem dla gości. Po pięciu minutach przeciwnicy wypracowali sobie akcję i podwyższyli prowadzenie na 0:2. Po dwóch straconych bramkach nasza drużyna zaczęła grać lepiej i przeważała w dalszej części spotkania. W drugiej połowie starcia bramki udało się zdobyć dwóm naszym zawodnikom, niestety obie zdaniem sędziego liniowego zostały strzelone z pozycji spalonej. Przeciwnicy, tak jak i my, mieliśmy swoje sytuacje, ale żadna z drużyn ich nie wykorzystała. Tym samym mecz zakończył się przegraną naszej drużyny 0:2.

Przedostatnie spotkanie w tym sezonie nasze rezerwy czeka w przyszłą niedzielę o godzinie 11:00. Na stadionie rywala w Gorzkowie będziemy podejmowani przez tamtejszy Jawornik.

źródło: informacja własna