2021-06-05 17:38  -  Bucovia Bukowa

Ekipa Jana Luzara przed potyczką ze Skalbmierzem!

Ekipa Jana Luzara przed potyczką ze Skalbmierzem!

Bucovia w Boże Ciało mierzyła się z liderem tabeli - Klimontowianką Klimontów. Nasi zawodnicy ponownie zagrali dobry mecz, co niestety nie przyniosło punktów, a spotkanie zakończyło się naszą porażką 0:1. Teraz nasza pierwsza drużyna uda się do Skalbmierza, by powalczyć z tamtejszą Victorią o punkty na wagę utrzymania!

Rozpędzona drużyna ze Skalbmierza po serii trzech zwycięstw odzyskała nadzieję na utrzymania w klasie okręgowej. Zawodnicy Marka Kowalskiego na koncie mają 27 "oczek" i plasują się na 13. pozycji w tabeli - jedno miejsce niżej od naszej ekipy. Najlepszym strzelcem Victorii jest obecnie Kamil Adamski, który zdobył 13 bramek dla naszych najbliższych rywali. W ostatnim swoim spotkaniu Skalbmierz rozegrał mecz wyjazdowy z Pacanowem. Zawodnicy Victorii pokonali fatalnie spisującą się w ostatnim czasie Zorzę aż 1:7.

Nasza pierwsza drużyna po  przegranym starciu z Klimontowem wróciła do strefy spadkowej. Do końca sezonu pozostały cztery spotkania i wszystko wskazuje na to, że o utrzymanie będziemy walczyć do ostatniej minuty. W tabeli znajdujemy się na 12. pozycji z dorobkiem 28 punktów. Jesienią na naszym stadionie pokonaliśmy Skalbmierz 3:2. Wówczas hat tricka ustrzelił nasz najskuteczniejszy strzelec - Kamil Cygan. Niedzielne spotkanie będzie bardzo ważne w kontekście pozostania na obecnym poziomie rozgrywkowym, a nasi zawodnicy na pewno dadzą z siebie wszystko, by i tym razem do Bukowy wrócić z trzema punktami.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Niedzielne starcie z Victorią będzie relacjonowany na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Na mecz w Skalbmierzu zapraszamy wszystkich kibiców! Spotkanie rozpocznie się jutro punktualnie o godzinie 17:00.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna