2021-06-14 12:28  -  Bucovia Bukowa

Druga drużyna kończy sezon zwycięstwem!

Przed wczorajszym meczem ze Strzelcem Chroberz nasza rezerwowa drużyna miała niechlubną serię dziesięciu ligowych porażek z rzędu. Zawodnicy Tomasza Tatara przez długi czas znajdowali się na ostatnim miejscu w tabeli. Wczorajsze spotkanie było dla drugiej drużyny ostatnim w sezonie, a co za tym idzie ostatnią szansą na poprawę ostatecznej lokaty w klasyfikacji. Mecz zaczęliśmy nie najlepiej, bowiem po fatalnym błędzie w środku pola zawodnik Strzelca wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i zdobył gola na 0:1. W 11. minucie meczu po świetnej centrze w pole karne zawodnik Chrobrza strzelił bramkę samobójczą. Niestety po chwili znowu popełniliśmy błędy w defensywie i w niedługim czasie straciliśmy dwie kolejne bramki. Na minutę przed końcem pierwszej połowy dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Tymoteusz Tatar zdobywając gola i ustalając wynik pierwszej połowy na 2:3. Dla naszego 16-letniego wychowanka jest to pierwsza bramka w karierze seniorskiej. W drugiej części spotkania role się odwróciły i to nasza ekipa kontrolowała wydarzenia na boisku. Dołożyliśmy jeszcze trzy bramki, z czego jedną zdobył ponownie Tatar, i wygraliśmy spotkanie ze Strzelcem 5:3. Kończymy sezon w najlepszym możliwym stylu i przesuwamy się w tabeli na 8. pozycję. Przy przegranej lub remisie Działoszyc w najbliższym spotkaniu z Deko nie skończymy zmagań na ostatnim miejscu w tabeli. Dziękujemy kibicom za wsparcie i liczymy na to, że widzimy się w następnym sezonie.

źródło: informacja własna