2021-06-19 13:26  -  Bucovia Bukowa

Najważniejszy mecz w sezonie!

Najważniejszy mecz w sezonie!

Wygrana w Kielcach dała nam szansę na utrzymanie w klasie okręgowej. Przyszła pora na zaległe spotkanie z Piaskowianką Piaski. Mecz odbędzie się tę niedzielę na naszym stadionie o godzinie 17:00!

Piaski wciąż nie są pewne utrzymania, a wszystko powinno się rozstrzygnąć się w dniu jutrzejszym. Zawodnicy Michała Borka mają obecnie 38 punktów i zajmują 8. miejsce w tabeli. Ostatni mecz Piaskowianka rozgrywała na własnym stadionie, a ich przeciwnikiem była Zorza Tempo Pacanów. Bez większego wysiłku nasi najbliżsi rywale rozbili przeciwnika aż 8:0. Piaski w swoich szeregach mają lidera klasyfikacji strzelców - Rafała Krzysztofika, który w barwach Piaskowianki zdobył 21 bramek.

W końcówce ostatniego meczu udało nam się strzelić dwie bramki i tym samym pokonaliśmy Orlęta Kielce 1:2. Z 31 punktami na koncie zajmujemy 13. miejsce w tabeli. Po jutrzejszym meczu możemy wyjść ze strefy spadkowej, ale my musimy zatrzymać trzy punkty w Bukowie, a Dwikozy i Brody nie mogą zdobyć punktów. Możliwy jest też scenariusz, że rezerwy Korony utrzymają się w III lidze, my zdobywamy komplet punktów, a Brody lub Dwikozy przegrywają jutrzejszy mecz. W ostatniej kolejce czeka nas starcie domowe z Pacanowem, które wydaje się formalnością, ale musimy zrobić swoje i je wygrać. W rundzie jesiennej na stadionie w Piaskach przegraliśmy 3:1. Wówczas bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył Kamil Cygan.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Niedzielne spotkanie z Piaskowianką będzie relacjonowana na naszym Instagramie w formie InstaStory.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Bukowie! Razem utrzymamy się w klasie okegowej!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna