2021-07-19 15:02  -  Bucovia Bukowa

III Edycja Turnieju Bucovia Cup!

W dniu 17 lipca 2021 r. na naszym stadionie odbyła się trzecia edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Krasocin - pana Ireneusza Gliścińskiego - pod nazwą BUCOVIA CUP. W turnieju wzięła udział rekordowa ilość drużyn, bo aż 20. Drużyny zostały podzielone na 5 grupy po 4 drużyny. Z grupy do 1/8 finału wychodziły po 3 najlepsze drużyny oraz jedno 4 miejsce z najlepszym bilansem. W końcu chodziło o dobrą zabawę! Zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na nudę, ale emocje rozpoczęły się tak na prawdę od rundy pucharowej, gdzie każda bramka była na wagę zwycięstwa. A to z kolei zmusiło drużyny do bardziej uważnej gry w obronie i ciężko było o dużą liczbę bramek w meczu. Najlepszą drużyną okazał się zespół SIŁA BOLECHOWICE (w której zagrało 3 zawodników Bucovii), który zwyciężył w finale po rzutach karnych z drużyną ANONIMOWYCH 4:3. Trzecie miejsce zajęła drużyna WOLI TESSEROWEJ, która trzeci rok z rzędu zajmuje najniższy stopień podium. W meczu o trzecie miejsce WOLA pokonała HUWDU 4:0.