Bucovia Bukowa

0

:

0

94' Bucovia Bukowa Błażej Trybek
94' PIAST Stopnica Mateusz Zoch
89' Bucovia Bukowa Mateusz Stefański
74' PIAST Stopnica Adrian Machniak

W ubiegła sobotę nasza pierwsza drużyna rozegrała pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie. Czekało nas niełatwe zadanie - po punkty udaliśmy się do Stopnicy powalczyć z tamtejszym Piastem - czwartą drużyną minionego sezonu. Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00. Od początku spotkania gorąco było pod obiema bramkami. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje i kilka razy było blisko do otwarcia wyniku. Dobrze w ofensywie radzili sobie też gospodarze, ale świetna postawa Zapory w bramce nie pozwoliła rywalom zdobyć gola. Druga odsłona meczu była bardziej nerwowa. Do 70 minuty spotkania posiadanie piłki wyglądało podobnie, lecz w dalszej części meczu to Stopnica przejęła inicjatywę. Staraliśmy się bronić na naszej połowie i atakować kontrami. Piast kilkukrotnie dochodził do idealnych sytuacji, ale na wysokości zadania stawała nasza linia obrony i bramkarz. Bezbramkowy rezultat udało nam się utrzymać do ostatniego gwizdka arbitra. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy rozegrany mecz bez straty bramki od marca 2021,kiedy to pokonaliśmy Dwikozy 1:0. Obecnie w tabeli nasza drużyna znajduje się na 5. pozycji.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Następne ligowe spotkanie odbędzie się na naszym stadionie w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00, a naszym rywalem będzie Unia Sędziszów. Już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu!

źródło: informacja własna

2021-08-21 16:00