2021-08-28 21:31  -  Bucovia Bukowa

Zawodnicy Jana Luzara przed meczem z Sędziszowem!

Zawodnicy Jana Luzara przed meczem z Sędziszowem!

Na zakończenie wakacji czeka nas starcie z trzecią drużyną minionego sezonu - Unią Sędziszów. Już jutro na naszym stadionie o godzinie 17:00 powalczymy o punkty!

Sędziszowianie prowadzeni przez Grzegorza Oparę w minionym sezonie do ostatniego meczu walczyli o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ale ostatecznie przegrali decydujące starcie z Kazimierzą aż 8:2. Na inaugurację obecnego sezonu Unia zremisowała z beniaminkiem - Góralem Górno - 2:2. W ostatnim spotkaniu Sędziszów mierzył się z kolejnym debiutantem klasy okręgowej - Grodem Ćmińsk. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i podziałem punktów. Na tę chwilę nasi jutrzejsi rywale z dwoma punktami zajmują 11. pozycję w klasyfikacji. Poczas letniego okienka transferowego niebiesko-białe barwy opuścił m.in. Sebastian Blicharski, który w minionym sezonie trafiał do siatki rywala 14 razy.

W ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Luzara po ponad 6 miesiącach zachowali czyste konto i zakończyli mecz ze Stopnicą bezbramkowym remisem. Po dwóch kolejkach z 4 punktami na koncie zajmujemy wysokie 5. miejsce w tabeli. W ubiegłym tygodniu nasi zawodnicy brali udział w dwóch treningach. Po przerwie spowodowanej kontuzjami do kadry meczowej dołączył Aleksander Jędrzejak oraz Konrad Stefańczyk. Michał Bąk wciąż z powodu kontuzji znajduje się poza 18-stką meczową.

Jutrzejszy mecz z Sędziszowem będzie relacjonowane na naszym Instagramie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna