2021-08-29 14:42  -  Bucovia Bukowa

Rezerwy remisują 1:1 ze spadkowiczem.

W dniu dzisiejszym o godzinie 11:00 nasza druga drużyna - Bucovia II Bukowa - przystąpiła do pierwszego meczu ligowego w nowym sezonie, a ich rywalem był spadkowicz z klasy A - Unia Małogoszcz. Od pierwszych minut gra skupiała się głównie w środkowej części boiska przez co nie oglądaliśmy zbyt wielu sytuacji podbramkowych. W 25. minucie meczu nasz błąd w środku pola wykorzystali piłkarze z Małogoszcza, zawodnik Unii wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i zdobył bramkę - przez co przegrywaliśmy 0:1. W końcówce pierwszej połowy świetna piłkę ze środka za obrońców Unii dostał nasz zawodnik i został sfaulowany w polu karnym, dzięki czemu mieliśmy okazję wyrównać z rzutu karnego. Do jedenastki podszedł Daniel Kuterasiński. Pomimo że pierwszy strzał bramkarz zdołał obronić to przy dobitce był już bezradny. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie obie drużyny starały się zdobyć gola jednak do końca meczu nic już się nie zmieniło, a tym samym pierwszy mecz w nowym sezonie klasy B kończymy remisem 1:1.

Następne ligowe spotkanie naszych rezerw odbędzie się w następną niedzielę o godzinie 11:00. Mecz rozegramy na własnym stadionie, a naszym rywalem będzie LZS Czarnocin.

źródło: informacja własna