Bezbramkowy remis w starciu z Sędziszowem.

UNIA Sędziszów

0

:

0

93' UNIA Sędziszów Kacper Żebrowski
74' Bucovia Bukowa Błażej Trybek
40' UNIA Sędziszów Karol Żebrowski

W trzeciej kolejce klasy okręgowej Bucovia, na własnym stadionie, mierzyła się z Unią Sędziszów - trzecią drużyną ubiegłego sezonu. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17:00, a na trybunach zebrało się ponad 100 kibiców. W pierwszej jedenastce pojawił się debiutant - nasz 16-letni wychowanek - Aleksander Szydłowski, dla którego były to pierwsze minuty w klasie okręgowej. Pierwsza połowa meczu zdecydowanie nie należała do najciekawszych. Gra toczyła się głównie w środku pola i obfitowała w wiele strat po obu stronach. Więcej groźnych sytuacji wypracowali sobie goście, ale dobra postawa naszej obrony oraz bramkarza nie pozwoliła im umieścić futbolówki w bramce. W 20. minucie bardzo blisko otwarcia wyniku był Łukasz Bąk po świetnym dośrodkowaniu Konrada Stefańczyka. Nasz napastnik oddał niezły strzał z główki, lecz golkiper gości popisał się świetną paradą. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy rezultat. Druga część spotkania to zdecydowanie ostrzejsza gra. Unia przez kolejne 45 minut wypracowała sobie zdecydowanie więcej sytuacji. Naszym zawodnikom kilka razy udało się podejść pod bramkę rywala, ale nie stwarzaliśmy tym  większego zagrożenia. Do końca spotkania było gorąco na boisku, pojawiły się żółte kartki i dużo fauli. Po raz drugi z rzędu zakończyliśmy mecz remisem po 0:0. Do swojego konta dopisaliśmy jeden punkt. Obecnie z pięcioma "oczkami" znajdujemy się na 6. pozycji w tabeli.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Kolejne spotkanie zawodnicy Luzara rozegrają na wyjeździe w Ćmielowie z tamtejszym Świtem. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00.

źródło: informacja własna

2021-08-29 17:00