2021-09-03 17:12  -  Bucovia Bukowa

Bucovia rozegra wyjazdowy mecz ze Świtem Ćmielów!

Bucovia rozegra wyjazdowy mecz ze Świtem Ćmielów!

Zawodnicy Jana Luzara już jutro o godzinie 11:00 rozpoczną drugi wyjazdowy mecz w tym sezonie, a naszym przeciwnikiem będzie Świt Ćmielów.

Ćmielów po trzech kolejkach ma wszystko - zwycięstwo, remis oraz porażkę. Zawodnicy Marcina Wróbla w inauguracyjnym meczu mierzyli się z Orlętami, z którymi doznali porażki 3:1. W kolejnym spotkaniu wywalczyli komplet punktów, pokonując beniaminka klasy okręgowej - drużynę Góral Górno - 2:0. W ostatnim spotkaniu Świt zremisował z Grodem Ćmińsk na stadionie rywala 1:1. Z 4 punktami na koncie nasi jutrzejsi przeciwnicy zajmują 9. pozycje w tabeli. W okienku transferowym do Ćmielowa dołączyło dwóch bardzo doświadczonych zawodników. Maciej Witek oraz Paweł Meszek, którzy przez kilkanaście lat bronili barw Czarnych Połaniec od paru tygodni są zawodnikami Świtu.

Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w nowy sezon. Po trzech kolejkach jesteśmy nadal niepokonani i straciliśmy tylko jedną bramkę, a w dwóch meczach po 6 miesiącach przerwy zachowaliśmy czyste konto. Wygraliśmy jedno spotkanie, a dwa zakończyliśmy bezbramkowymi remisami co pozwala nam zajmować 6. pozycję w tabeli z dorobkiem 5. punktów. Ćmielów to drużyna, z którą w zeszłym sezonie na wyjeździe remisowaliśmy (1:1) oraz na własnym stadionie mecz zakończyliśmy przegraną (2:4). W kadrze meczowej znalazł się także Michał Bąk, który wyleczył kontuzję i jest gotowy do gry.

Jutrzejsze spotkanie w Ćmielowie będzie relacjonowane na naszym Instagramie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna