Bucovia Bukowa

5

:

0

86' KS HETMAN Włoszczowa Mateusz Wargacki
79' KS HETMAN Włoszczowa Tomasz Matuszewski
78' KS HETMAN Włoszczowa Cezary Matuszewski
74' KS HETMAN Włoszczowa Łukasz Chuptyś
70' KS HETMAN Włoszczowa Adam Kubicz
64' KS HETMAN Włoszczowa Grzegorz Małek
23' KS HETMAN Włoszczowa Tomasz Matuszewski
14' KS HETMAN Włoszczowa Patryk Krzysztofik
5' KS HETMAN Włoszczowa Tomasz Matuszewski

Niestety nie tak wyobrażaliśmy sobie derbowe spotkanie z Włoszczową. Już od pierwszych minut widać było zdecydowaną przewagę gospodarzy. Wynik w 5. minucie spotkania otworzył Tomasz Matuszewski po składnej akcji KSH. Zawodnicy Grzesika nie zamierzali odpuszczać i do 30 minuty przy ulicy Wiśniowej było już 3:0. Pod koniec pierwszej połowy udało się nam oddać jedyny strzał. Z ostrego kąta pokonać Dyrasa próbował Kamil Cygan, jednak golkiper Hetmana bez problemu złapał futbolówkę. Do szatni zeszliśmy w złych nastrojach. W przerwie trener naszej ekipy dokonał trzech zmian. W miejsce Jędrzejaka, Krzysztofika oraz Cygana na boisku pojawili się kolejno Błażej Trybek, Łukasz Bąk oraz Łyczek. Przez pierwsze 20 minut nasza gra uległa pozytywnej zmianie. W 70. minuty w sytuacji sam na sam znalazł Łukasz Bąk. Zawodnik Hetmana bez skrupułów sfaulował naszego napastnika, a sędzia pokazał tylko żółtą kartkę. Do jedenastki podszedł Paweł Bąk. Niestety jego strzał został obroniony przez Damiana Dyrasa - bramkarza gospodarzy. Ta sytuacja zdecydowanie podcięła nam skrzydła i niedługo po tym włoszczowianie dołożyli jeszcze dwie bramki. Mecz derbowy z KSH zakończyliśmy przegraną 5:0. W tabeli nasza sytuacja uległa pogorszeniu - spadliśmy na 10. lokatę.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Następny mecz podopieczni Jana Luzara rozegrają na stadionie w Bukowie przy ulicy Sportowej. Na murawie zmierzymy się z Zenitem Chmielnik, który obecnie plasuje się na 14. pozycji w tabeli. Początek spotkania w niedzielę o 15:00.

źródło: informacja własna, fot. Krzysztof Kubicz

2021-09-18 11:00