2021-04-18 21:36  -  Bucovia Bukowa

Bucovia pokonana przez Kazimierzę Wielką.

W dniu dzisiejszym na stadionie przy ulicy Głowackiego w Kazimierzy Wielkiej, w ramach XXI kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej, nasza pierwsza drużyna podejmowała tamtejszą Spartę - wicelidera tabeli. Od pierwszych minut spotkania przeciwnicy ruszyli do wysokiego pressingu i uniemożliwiali nam grę na ich połowie. Dzięki bardzo dobrej grze w obronie i świetnej postawie naszego bramkarza - Dominika Mierzwy - zdołaliśmy utrzymać wynik 0:0 do przerwy. W drugiej części spotkania udało nam się wyjść z kilkoma akcjami pod bramkę rywala, ale nie przełożyliśmy tego na bramki. W 78. minucie meczu po wrzutce w nasze pole karne zawodnik Kazimierzy Wielkiej uderzeniem z głowy zdobył bramkę na 1:0, która jak się okazało była jedyną w tym spotkaniu. Przez ostatnie dziesięć minut obie drużyny próbowały wypracować sobie akcje, ale żadna z nich nie przełożyła się na gola. Tym samym mecz z wiceliderem zakończyliśmy porażką 1:0. Po tym spotkaniu w tabeli pozostajemy na 9. pozycji.

Kolejne ligowe spotkanie rozegramy przeciwko Piastowi Stopnica. Mecz odbędzie się na naszym stadionie w przyszłą niedzielę o godzinie 17:00.

źródło: informacja własna