2020-11-07 21:59  -  Bucovia Bukowa

Bucovia pokonuje Pacanów 2:1!

W dniu dzisiejszym (tj. 07.11.2020) odbyła się ostatnia kolejka świętokrzyskiej klasy okręgowej dla naszej drużyny w rundzie jesiennej. Podejmowaliśmy na meczu wyjazdowym drużynę Zorza Tempo Pacanów. Od początku meczu obie drużyny ruszyły do ofensywnej gry doprowadzając do groźnych sytuacji. Pierwszego gola dla Bucovii zdobył Radek Wilk po dośrodkowaniu Kamila Cygana z rzutu rożnego. Do przerwy nie udało się nam zdobyć kolejnych bramek i zeszliśmy do szatni z wynikiem 1:0. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnik Pacanowa - Patryk Mazur - zdobyła gola na 1:1. Szansy na wyprowadzenie nas na prowadzenie nie udało się wykorzystać Kamilowi Cyganowi, którego strzał z rzutu karnego został wybroniony przez Mateusza Religa - bramkarza Pacanowa. Bramkę, która ostatecznie dała nam zwycięstwo zdobył Michał Bąk w 79 minucie meczu. W ostatnich minutach meczu zawodnik z Pacanowa - Jakub Kopacki otrzymał czerwoną kartkę za sfaulowanie Kamila Cygana tuż przed polem karnym. Na wielkie brawa zasługuje nasz bramkarz - Dominik Mierzwa, który podczas całego meczu zachował zimną krew i wybronił kilkanaście strzałów przeciwnika. Tym samym nasza drużyna kończy rundę jesienną z dorobkiem 19 punktów. Gratulacje dla całej drużyny jak i dla trenera Michała Jamrozika.