2021-01-30 19:06  -  Bucovia Bukowa

Remisujemy sparing z Orliczem II Suchedniów 3:3.

Pierwszy mecz kontrolny nasza I drużyna rozegrała przeciwko Orliczowi II Suchedniów na sztucznej murawie w Nowinach. Sparingowi towarzyszyły trudne warunki pogodowe. Przez cały mecz zawodnicy musieli zmagać się z nieustannie padającym śniegiem i zaśnieżoną murawą. Nasi przeciwnicy jako pierwsi zdobyli dwie bramki. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Paweł Bąk. W drugiej połowie do remisu doprowadził nas Kuba Krzysztofik, który świetnie wykorzystał rzut wolny i trafił prosto do siatki. Kilka minut później kolejną bramkę dołożył Konrad Stefańczyk strzałem sprzed pola karnego. Niestety w ostatnich minutach drużyna z Suchedniowa wykorzystała nasz błąd w środku pola i zdobyła gola na 3:3. Tym samym pierwszy sparing kończymy remisem.

Skład naszej drużyny: Chojnecki, Wsułek (60. Kuterasiński), Jamrozik (45. Saladra), Niechciał, Stefańczyk, Krzysztofik, M. Bąk (60. Tatar), P. Bąk (60. Szydłowski), Bała (60. Lipski), Cygan (60. Grad), Ł. Bąk (45. Doroszko)

Kolejny mecz kontrolny zagramy przeciwko drużynie Kasztelan Żarnów na boisku sztucznym w Końskich.