2021-02-14 19:07  -  Bucovia Bukowa

Sparing z Nidą Oksa kończymy przegraną 2:5.

W dniu dzisiejszym nasza I drużyna rozegrała sparing z Nidą Oksa na sztucznym boisku w Nowinach. Nasi rywale jako pierwsi zdołali zdobyć gole w 8. i 15. minucie meczu. Bramkę kontaktową strzelił Kamil Cygan w 21. minucie spotkania - ustalając tym samym wynik pierwszej połowy. W drugiej części meczu drużyna Nida Oksa zdobyła jeszcze 3 bramki. Naszą drużynę stać było tylko na jednego gola autorstwa Radka Bały. Tym samym trzeci sparing przed rundą wiosenną kończymy porażką 2:5.

Skład naszej drużyny: Chojnecki (46. Zapora), Stefańczyk (17. Trybek, 64. B. Wilk), Jamrozik, Niechciał, Wsułek, Krzysztofik, R. Wilk (46. Doroszko), M. Bąk, Ł. Bąk (58. Szydłowski), Bała, Cygan

Za tydzień czeka nas kolejny mecz kontrolny, który rozegramy przeciwko drużynie Lechii Strawczyn.