2021-03-06 14:53  -  Bucovia Bukowa

Rezerwy przegrywają pierwszy sparing 4:7.

W dniu dzisiejszym rezerwy naszego klubu - Bucovia II Bukowa - rozegrała swój pierwszy sparing, a jej rywalem był występujący na co dzień w A klasie - KS Smyków. Goście od początku grali wysokim pressingiem nie dając nam zbyt wielu okazji strzeleckich. Po pierwszych 45 minutach goście prowadzili 4:0. Na drugą połowę trener Tomasz Tatar zdecydował się wprowadzić kilka zmian, widać było że po przerwie graliśmy pewniej piłka i mieliśmy więcej miejsca do konstruowania ataków, przez co w kilkanaście minut Mikołaj Smigielski skompletował hat-tricka. Kiedy wydawało się ze mamy przeciwnika na wyciągniecie ręki KS Smyków zaczął grać szybciej piłką i zaskakiwał naszą obronę długimi podaniami strzelając jeszcze trzy bramki. W końcówce spotkania bramkę dla naszej drużyny zdobył Radosław Bała ustalając tym samym wynik spotkania na 4:7.

Skład naszej drużyny: Zapora, Siwek, Kuterasiński (55. Krzysztofik), Trybek (46. Żarnatal), B. Wilk (46. Ludynia), T. Tatar, Bała, Śmigielski, Szydłowski, Lipski, Ptak (25. Kozłowski)