2021-03-07 15:42  -  Bucovia Bukowa

Sparing w Sędziszowie: kontuzja Michała Jamrozika

Sparing w Sędziszowie: kontuzja Michała Jamrozika

W dniu dzisiejszym na stadionie w Sędziszowie nasza I drużyna rozegrała ostatni sparing przed rundą wiosenną. Naszym przeciwnikiem była Unia Sędziszów - drużyna na co dzień rywalizująca w naszej lidze. Mecz nie zaczął się dla nas dobrze, gdyż już w pierwszej minucie straciliśmy pierwszą bramkę. Przez kolejne minuty nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Niestety w 25. minucie meczu poważnej kontuzji doznał nasz grający trener i prezes - Michał Jamrozik. Nie mamy na razie szczegółowych informacji, ale jest to poważny uraz kolana. Naszego zawodnika zabrała karetka na szczegółowe badania do szpitala w Jędrzejowie. W 85. minucie Sędziszów pewnie wykorzystał rzut karny i ustalił tym samym wynik spotkania na 0:2. Mimo wszystko trzeba powiedzieć, że nasza gra z teoretycznie najlepszym przeciwnikiem wyglądała zdecydowanie najlepiej ze wszystkich sparingów.

Skład naszej drużyny: Chojnecki, Stefańczyk, Jamrozik (25. Grad), Niechciał, Trybek, Doroszko, Krzysztofik, M. Bąk, Wsułek, P. Bąk, Ł. Bąk (75. Śmigielski)

Za tydzień czeka nas pierwszy ligowy mecz rundy wiosennej, który rozegramy przeciwko Sparcie Dwikozy na stadionie rywala.