2021-04-08 10:51  -  Bucovia Bukowa

Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia!

Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia!

Podczas wczorajszej konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, iż obowiązujące zasady bezpieczeństwa zostają przedłużone do 18 kwietnia. Taka decyzja została podjęta ze względu na małe rezerwy respiratorów i łóżek w szpitalach.

Planowo w ten weekend I drużyna miała rozegrać mecz z Piaskowianką Piaski, a za tydzień z wiceliderem tabeli - Spartą Kazimierzą Wielką. Niestety obecne obostrzenia nadal uniemożliwiają wznowienie rozgrywek ligowych, a także przeprowadzania treningów. Na chwilę obecną klasa okręgowa będzie miała do rozegrania 5 zaległych kolejek. Bucovia w tabeli znajduje się na 9. pozycji z 7 punktową przewagą nad strefą spadkową.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabele klasy okręgowej

Nasze rezerwy w te niedziele miały rozpocząć rundę wiosenną w B klasie. Pierwszy mecz II drużyna miała zagrać na wyjeździe z Jawornikiem Gorzków, a za tydzień na własnym terenie podjąć Strzelca Chroberz. Niestety i te mecze nie dojdą do skutku w planowanym terminie ze względu na obecną sytuację w kraju. Bucovia II Bukowa po rundzie jesiennej plasuje się na 5. pozycji w tabeli.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabele B klasy

Wszystkie grupy młodzieżowe także muszą poczekać na swoje treningi i pierwsze mecze ligowe.

Kliknij, aby zobaczyć pełną treść obostrzeń

źródło: gov.pl