2021-05-03 20:22  -  Bucovia Bukowa

W starciu z Zenitem zostajemy bez punktów.

W dniu dzisiejszym nasza pierwsza drużyna rozegrała zaległy mecz z Zenitem Chmielnik. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00 i odbył się na naszym stadionie w Bukowie. W pierwszej połowie wypracowaliśmy sobie zdecydowanie więcej sytuacji od rywali, lecz żadna nie zakończyła się bramką. Przeciwnicy kilkukrotnie zbliżyli się do naszej bramki, ale także i oni nie zdobyli żadnego gola. Tym samym do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. W drugiej połówce meczu gra wyglądała podobnie jednak tym razem to zawodnicy z Chmielnika przeważali. Było tak aż do 62. minuty bowiem wtedy, po błędzie w defensywie, piłkę lecącą w światło bramki ręką odbił Aleksander Jędrzejak za co został ukarany czerwoną kartką. Sędzia podyktował rzut karny, ale nasz golkiper - Daniel Chojnecki - stanął na wysokości zadania i obronił strzał przeciwnika. Niestety gra w dziesiątkę dała się we znaki i po chwili w niecałe pięć minut straciliśmy trzy bramki. Do końca meczu nasza drużyna starała się odrobić straty, ale w ataku byliśmy bezradni. Ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 0:3. Po tej przegranej w tabeli nadal utrzymujemy 9. pozycję.

Za tydzień w niedziele o godzinie 17:00 w kolejnym meczu domowym podejmiemy Stal Kunów

źródło: informacja własna