2021-05-07 20:29  -  Bucovia Bukowa

Bucovia Bukowa podejmie Stal Kunów!

Bucovia Bukowa podejmie Stal Kunów!

Po intensywnej majówce, podczas której rozegraliśmy dwa ligowe spotkania, nasi zawodnicy mieli tydzień oddechu. Teraz pora na kolejny domowy mecz. W niedzielę, na naszym stadionie w Bukowie, o godzinie 17:00 rozpoczniemy walkę o punkty ze Stalą Kunów!

Kunów do tej pory rozegrał cztery mecze w rundzie wiosennej -  dwa z nich przegrali i dwa zakończyli zwycięstwem - a ich dotychczasowi rywalami były drużyny z samego dołu tabeli. W ostatnim spotkaniu, podopieczni Rafała Jałochy, na własnym terenie przegrali ze Spartą Dwikozy 2:3. Obecnie nasi najbliżsi rywale znajdują się na 12. miejscu w tabeli, które może oznaczać spadek w momencie kiedy do IV ligi spadną rezerwy Korony Kielce.

Bucovia w ubiegły poniedziałek uległa na własnym stadionie Zenitowi Chmielnik 0:3. Mimo to zachowaliśmy 9. miejsce w klasyfikacji, ale nasza przewaga nad strefą spadkową stopniała do pięciu punktów. Zwycięstwo w niedzielnym pojedynku, zakładając, że Klimontów pokona Kamienną Brody, oznaczałoby odskoczenie od tejże strefy na osiem punktów. W poprzedniej rundzie zwyciężyliśmy z Żółto-Niebieskimi 1:3. Wówczas dla naszej ekipy po jednym golu zdobył Kamil Cygan, Radosław Bała i Michał Bąk. Liczymy na to, że i tym razem Bucovia dopisze do swojego konta trzy punkty.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Starcie z Kunowem będzie relacjonowany na naszym Instagramie w formie InstaStory.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna