2021-06-04 22:53  -  Bucovia Bukowa

Rezerwy czeka daleki wyjazd do Gorzkowa!

Rezerwy czeka daleki wyjazd do Gorzkowa!

Druga drużyna nadal walczy o pierwsze punktów i przełamanie fatalnej passy dziewięciu ligowych porażek z rzędu. Już w tę niedzielę ekipa Tomasza Tatara uda się wczesnym rankiem do Gorzkowy, by o 11:00 rozpocząć spotkanie z tamtejszym Jawornikiem.

Zawodnicy Szczepana Płatka grają "w kartkę". Przez wszystkie kolejki nasi niedzielni rywale czterokrotnie zwyciężali, dwa spotkania zakończyli remisem, a osiem razy doznali porażki. Na swoim koncie Jawornik zgromadził 14 punktów, co obecnie przekłada się to na 6. pozycję w tabeli. W ostatnim spotkaniu nasi najbliżsi przeciwnicy na własnym stadionie ulegli w pojedynku z Wodzisławiem 2:4. Najlepszymi strzelcami ekipy z Gorzkowa jest Patryk Gorgoń oraz Arkadiusz Zaleśny - obaj trafiali cztery razy do siatki rywala.

Podopieczni trenera Tatara w swoim ostatnim spotkaniu, pomimo niezłej gry, przegrali spotkanie derbowe z Kluczewskiem 0:2. Nasza druga ekipa ma na koncie 8 punktów i wszystkie z nich zdobyła w poprzedniej rundzie. Słabe wyniki w ostatnich meczach i passa porażek powoduje, że znajdujemy się na ostatniej pozycji w tabeli. Jesienią pokonaliśmy Gorzków na naszym stadionie 2:1. Było to pierwsze spotkanie rezerw Bucovii w historii, a bramki dla naszej drużyny zdobył Maciej Siwek oraz Mateusz Lipski. Mamy nadzieję na powtórkę meczu sprzed kilku miesięcy i zakończenie niechlubnej serii.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabele B klasy

Spotkanie z przyczyn logistycznych nie będzie relacjonowane na żywo.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Gorzkowie!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna