2021-06-11 21:22  -  Bucovia Bukowa

Ostatni mecz rezerw w sezonie!

Ostatni mecz rezerw w sezonie!

Ostatnia szansa na jakiekolwiek punkty w tej rundzie stanie przed naszymi zawodnikami drugiej drużyny w najbliższą niedzielę. Punktualnie o godzinie 11:00 na naszym stadionie zawodnicy Tomasza Tatara rozpoczną spotkanie ze Strzelcem Chroberz!

Drużyna z Chrobrza dotychczas zgromadziła 12 punktów i zajmuje 7. lokatę w tabeli. W swoim ostatnim spotkaniu zawodnicy trenera Tomasza Czyszczonia mierzyli się z GKS-em Kluczewsko. Na własnym stadionie ulegli, rywalowi walczącemu o awans, 0:1, a jedyną bramkę w tym meczu stracili z rzutu karnego. Najskuteczniejszym strzelcem naszych niedzielnych rywali jest Adam Krupa, który do siatki trafiał pięciokrotnie.

Niestety nasza rezerwowa drużyna w obecnej rundzie nie zdobyła żadnego punktu. Do końca sezonu naszej drużynie pozostało jedno spotkanie. Podopieczni Tomasza Tatara w tabeli zajmują ostatnie miejsce w z 8 punktami na koncie. W ostatnim spotkaniu nasza drużyna miała zagrać z Gorzkowem na stadionie rywala. Niestety braki kadrowe spowodowały, iż nie pojechaliśmy na spotkanie, a sędziowie uznali mecz za walkower na korzyść gospodarzy. Jesienią na stadionie w Chrobrzu zremisowaliśmy ze Strzelcem 1:1. W tamtym spotkaniu bramkę dla naszej ekipy zdobył Radosław Tatar.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabele B klasy

Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatnie spotkanie rezerw w tym sezonie!

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna