2021-08-20 21:00  -  Bucovia Bukowa

Bucovia zmierzy się z Piastem Stopnica!

Bucovia zmierzy się z Piastem Stopnica!

Inauguracja sezonu wypadła świetnie, ale teraz czas skupić się na kolejnym niełatwym zadaniu. Pierwszy wyjazd w sezonie i walka o punkty z Piastem Stopnica. Już dziś zawodnicy Jana Luzara rozegrają drugą kolejkę klasy okręgowej!

Drużyna ze Stopnicy prowadzona przez Sławomira Skibę nie najlepiej rozpoczęła zmagania ligowe. W pierwszym meczu Piast mierzył się na wyjeździe z beniaminkiem klasy okręgowej - Grodem Ćmińsk - z którym przegrał 0:3. Warto zaznaczyć, że w obecnym okienku transferowym do naszych dzisiejszych rywali dołączył wieloletni i bardzo doświadczony zawodnik Pogoni Staszów - Krzysztof Baczewski, który wzmocnił formację obrony. Podczas minionego sezonu dwukrotnie przegraliśmy ze Stopnicą - kolejno: 6:3, 2:3, która z 54 punktami na koncie zakończyła sezon na 4. pozycji.

Podopieczni Jana Luzara w ostatnim spotkaniu pokonali Naprzód Jędrzejów na naszym stadionie 2:1. Podbudowani zawodnicy na pewno chcą pójść za ciosem i zrobią wszystko, by w dzisiejszym meczu także pokonać rywala. W minionym tygodniu odbyły się dwie jednostki treningowe. Nadal poza kadrą meczową z powodu kontuzji znajduje się Michał Bąk, Aleksander Jędrzejak oraz Konrad Stefańczyk.

Dzisiejsze spotkanie wyjazdowe będzie relacjonowane na naszym Instagramie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna