2021-09-11 20:58  -  Bucovia Bukowa

Bucovia podejmie Miedzianą Górę!

Bucovia podejmie Miedzianą Górę!

Przyszła pora na kolejny mecz na stadionie w Bukowie. Tym razem o punkty powalczymy z Wichrem Miedziana Góra. Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Miedziana Góra ostatni sezon zakończyła na wysokim 5. miejscu w tabeli. W lipcu funkcję trenera po Przemysławie Ryńskim przejął Damian Chrzanowski. W pierwszej kolejce Wicher niespodziewanie przegrał z Nidą Oksą 1:0. W kolejnym spotkaniu Miedziana Góra zdobyła pierwszy punkt do klasyfikacji - remisując z Orlętami Kielce 1:1. Następnie ulegli w Górnie 3:0, a w ostatnim spotkaniu nasi jutrzejsi przeciwnicy zostali rozbici na własnym terenie przez Ćmińsk aż 5:0. Nieudany początek sezonu powoduje, że Wicher znajduje się w strefie spadkowej na 15. pozycji z zaledwie jednym punktem na koncie.

W ostatnim spotkaniu, które zdecydowanie nie ułożyło się po naszej myśli, zanotowaliśmy pierwszą porażkę w sezonie - przegrywając z Ćmielowem 2:1. Po czterech kolejkach znajdujemy się na 11. pozycji w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Z powodu kontuzji w jutrzejszym meczu nie zobaczymy naszego doświadczonego środkowego pomocnika - Radosława Wilka. Do meczu podchodzimy jako faworyci i mamy nadzieję, że powrócimy na zwycięską ścieżkę.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu na jutrzejsze starcie! 

Niedzielne spotkanie z Wichrem będzie relacjonowane na naszym Instagramie.

Początek spotkania o godzinie 16:00.

źródło: szpnkielce.pl, informacja własna