2021-09-29 19:27  -  Bucovia Bukowa

Kolejna ligowa porażka...

W minioną niedzielę odbył się kolejny mecz naszej pierwszej drużyny w klasie okręgowej. O godzinie 15:00 rozpoczęliśmy domowy mecz z Zenitem Chmielnik. W pierwszych 30 minutach spotkania zdecydowanie lepiej prezentowali się przyjezdni. Przełożyło się to na wynik meczu, bo w 35. minucie starcia goście wyszli na prowadzenie po składnej akcji. Podrażnieni zawodnicy Jana Luzara chcieli jak najszybciej wyrównać. W 43. minucie Paweł Bąk idealnie wrzucił piłkę w pole karne, a Mateusz Stefański precyzyjnym strzałem z głowy umieścił piłkę w siatce rywala, nie dając żadnych szans bramkarzowi. Niestety Chmielnik szybko się zreflektował i dwie minuty później zdobył bramkę i wyszedł na prowadzenie. Z wynikiem 1:2 zeszliśmy do szatni. Po kwadransie blisko wyrównania był Paweł Bąk, jednak jego strzał trafił wprost w bramkarza. Zenit wyszedł z kontrą i zdobył bramkę na 3:1. Zupełnie podcięło to nam skrzydła i zabrało nam jakiekolwiek chęci do walki. Kolejne bramki straciliśmy w 83. i 89. minucie. Mecz zakończył się naszą przegraną 1:5. W tabeli utrzymaliśmy 10. miejsce.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

W następnym meczu zmierzymy się z Piaskowianką Piaski na wyjeździe. Początek meczu w  najbliższą niedzielę o godzinie 15:00.

źródło: informacja własna