2021-10-07 21:08  -  Bucovia Bukowa

Ważne zwycięstwo w Piaskach!

W minioną niedzielę o godzinie 14:00 rozpoczęliśmy mecz wyjazdowy z Piaskami, w ramach VIII kolejki klasy okręgowej. Bardzo szybko, bo już w trzeciej minucie meczu Kamil Cygan - po wrzutce Aleksandra Jędrzejaka - precyzyjnym strzałem z główki umieścił piłkę w siatce. Piaskowianka po dziesięciu minutach gry wywalczyła rzut karny i wyrównała na 1:1. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy strzeliliśmy bramkę, a jej autorem po raz pierwszy w tym sezonie był Michał Bąk. Do szatni zeszliśmy prowadząc 1:2. W drugiej części spotkania do wyniku dołożyliśmy jeszcze dwie bramki, z czego jeszcze jedną ponownie zdobył Michał Bąk. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:4 i awansem w tabeli na 9. lokatę.

Po spotkaniu nasz trener udzielił wywiadu dla Echo Dnia:

"Wbrew pozorom mecz był wyrównany, Piaski to nie jest łatwy rywal. Cieszymy się z trzech punktów, bo ostatnie dwa mecze przegraliśmy, strzelając jedną bramkę i tracąc aż 10. Kulała nam skuteczność. Dzisiaj się to poprawiło zdecydowanie, mieliśmy pięć dobrych sytuacji, strzeliliśmy cztery bramki."

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

W tę niedzielę o godzinie 15:00 zmierzymy się na stadionie w Bukowie z beniaminkiem klasy okręgowej - Nidą Oksą, obecnie przedostatnią drużyną w tabeli. Wszyscy na stadion!

źródło: informacja własna