2021-11-09 22:03  -  Bucovia Bukowa

Po zaciętym meczu pokonujemy Opatów 2:1!

Do niedzielnego spotkania podchodziliśmy mając na koncie niechlubną serię trzech meczów bez zdobyczy punktowej. Zmotywowani podopieczni trenera Luzara mieli wielką ochotę na wywalczenie punktów po blisko miesięcznej przerwie. Nasi zawodnicy walczyli o każdą piłkę i od razu przerywali akcje rywala co poskutkowało 8 żółtymi kartkami. W 25. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Opatowa, a po chwili został sfaulowany przez naszego golkipera. Arbiter ukarał Daniela Chojneckiego żółtą kartką. Szczepan Dziewięcki pewnym strzałem w lewy róg bramki wyprowadził OKS na prowadzenie. Rozdrażnieni piłkarze Bucovii ruszyli do ofensywy. Kamil Cygan zdobył dużo przestrzeni pod bramką rywala dograł piłkę do Pawła Bąka, który minął czterech rywali i doprowadził do wyrównania. Opatów doszedł jeszcze do groźnej akcji, kiedy to jeden z przeciwników z rogu pola karnego oddał bardzo mocny strzał w poprzeczkę. Do szatni zeszliśmy z wynikiem 1:1. Zaraz po przerwie na boisku zobaczyliśmy Aleksandra Szydłowskiego, który zastąpił Bartłomieja Trybka. Nasz młodzieżowiec rozpędził się prawą stroną boiska i odegrał piłkę do Krzysztofika, który posłał świetną wrzutkę w pole karne. Idealną sytuację, precyzyjnym strzałem z głowy, zakończył Radosław Bała i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. W dalszej części spotkania staraliśmy się atakować głównie kontrami i utrzymać korzystny rezultat. OKS do końca próbował doprowadzić do wyrównania, jednak na wysokości zadania stawała nasza linia defensywy i bramkarz. Kulminacyjnym momentem starcia była 85. minuta. Po strzale zawodnika z Opatowa piłka odbiła się od słupka, a dobitki próbował jeden z rywali. jednak w tym starciu górą był Chojecki. Sędzia zakończył spotkanie po 95 minutach gry, a tym samym w Bukowie zatrzymaliśmy komplet punktów.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Ostatnie w tej rundzie domowe spotkanie rozegramy w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Czeka nas trudne spotkanie - zmierzymy się ze Stalą Kunów, obecnym wiceliderem tabeli.

źródło: informacja własna