Bucovia Bukowa

4

:

0

81' NAPRZÓD Jędrzejów Kamil Adamski
72' Bucovia Bukowa Aleksander Jędrzejak
60' NAPRZÓD Jędrzejów Dominik Butenko
37' NAPRZÓD Jędrzejów Łukasz Mika
30' NAPRZÓD Jędrzejów Bartłomiej Równicki
30' NAPRZÓD Jędrzejów Dominik Butenko
19' Bucovia Bukowa Przemysław Niechciał
15' Bucovia Bukowa Konrad Stefańczyk
8' NAPRZÓD Jędrzejów Bartłomiej Równicki

W niedzielne popołudnie przy ulicy Sportowej w Jędrzejowie zmierzyliśmy się z tamtejszym Naprzodem. Niestety od początku wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Na ławce rezerwowych mieliśmy do dyspozycji tylko jednego zawodnika. Z powodu kontuzji lub spraw osobistych trener nie mógł skorzystać z Łukasza Bąka, Aleksandra Szydłowskiego, Radosława Malagi, Maćka Siwka, Dominika Mierzwy oraz Radosława Wilka. Spotkanie rozpoczęło się, przy 150-osobowej widowni, o godzinie 14:00. Już w 8. minucie meczu najskuteczniejszy strzelec Naprzodu dopiął swego i wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. W 25. minucie spotkania trener był zmuszony dokonać pierwszej a zarazem jedynej zmiany. Kontuzjowanego Przemysława Niechciała zastąpił Daniel Kuterasiński W dalszej części spotkania przeciwnicy prowadzili grę, lecz nasza drużyna nie była bez głosu i też potrafiła stworzyć sobie sytuacje. Jeszcze przed przerwą strzałem z dystansu rywale podwyższyli wynik na 2:0. W drugiej połowie zaczęliśmy grać ofensywnej. Gra opierała się głównie na Pawle Bąku. Kilkukrotnie byliśmy o krok zdobycia bramki, jednak brakowało sportowego szczęścia. W 60. minucie Jędrzejów zdobył trzecią bramkę. Ostatecznie wynik ustalił Kamil Adamski, który w 81. minucie pokonał Chojneckiego. W tabeli spadliśmy na 10. pozycję, lecz nadal utrzymujemy bezpieczną odległość 10 punktów od strefy spadkowej.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

Za tydzień czeka nasz pierwszy domowy mecz w tym roku! W niedzielę o godzinie 15:00 zmierzymy się z Piastem Stopnica, który traci do nas 2 punkty. Liczymy na Waszą obecność!

źródło: informacja własna

2022-03-13 14:00