Porażka w samej końcówce. Bez punktów z Ćmińskiem.

GKS GRÓD Ćmińsk

3

:

4

90' GKS GRÓD Ćmińsk Krzysztof Kita
87' GKS GRÓD Ćmińsk Mateusz Kokosza
85' GKS GRÓD Ćmińsk Patryk Pietronik
75' GKS GRÓD Ćmińsk Łukasz Boleń
68' Bucovia Bukowa Paweł Bąk
60' GKS GRÓD Ćmińsk Krzysztof Kita
50' Bucovia Bukowa Paweł Bąk
22' GKS GRÓD Ćmińsk Robert Zagdan
7' Bucovia Bukowa Łukasz Bąk Paweł Bąk

W ubiegłą niedzielę na stadionie w Bukowie podejmowaliśmy czwartą drużynę klasy okręgowej - Gród Ćmińsk. Sędzia Andrzej Śliwa rozpoczął spotkanie o godzinie 11:00. Już w 7. minucie po rajdzie w pole karne Pawła Bąka, Łukasz Bąk otrzymał piłkę na 12 metr i pięknym uderzeniem w samo okienko wyprowadził nas na prowadzenie. W 22. minucie meczu zawodnik gości potężnym strzałem umieścił piłkę w naszej siatce nie dając żadnych szans Chojneckiemu. Do przerwy mecz był dosyć otwarty, dużo walki o piłkę toczyło się w środku pola i obie drużyny mogły zdobyć bramki. Chwilę po zmianie stron Paweł Bąk odebrał piłkę na naszej połowie, poradził sobie z obrońcami Ćmińska, i strzałem w długi róg golkipera gości dał nam prowadzenie. W 60. minucie Gród ponownie stworzył sobie akcję i było 2:2. Nieoceniony w tym sezonie Paweł Bąk znów zabłysnął w 68. minucie, kiedy to ponownie prawą stroną boiska ruszył w stronę bramki gości. Pewnym uderzeniem pokonał Boronia i prowadziliśmy 3:2. Kiedy wydawało się już, że zaraz będziemy się cieszyć ze zwycięstwa przyjezdni doprowadzili do remisu. Na trzy minuty przed końcem Mateusz Kokosza, grając tyłem do bramki, zdołał się obrócić i umieścić futbolówkę w naszej bramce. W 90. minucie po dośrodkowaniu zawodnika Ćmińska Daniel Chojnecki wyszedł do piłki, lecz nie udało mu się jej wybić, a to skończyło się zwycięskim golem dla Grodu. Tym samym mając mecz "w garści" nie udało nam się zdobyć punktów.

Po ostatnich meczach Sparty sytuacja w tabeli robi się dla nas coraz mniej korzystna. Drużyna z Dwikóz traci do nas 8 punktów, a do końca pozostały cztery kolejki. Przed nami spotkania z Opatowem, Kunowem, Ćmielowem oraz Dwikozami. Dla nas cel jest jasny - w czterech kolejkach musimy zdobyć jak najwięcej punktów.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

W niedzielę udamy się do Opatowa, gdzie z tamtejszym OKS-em powalczymy o bardzo cenne punkty w kontekście utrzymania. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

źródło: informacja własna

2022-05-29 11:00