Remisujemy bezbramkowo z Łysicą Bodzentyn.

ŁYSICA Bodzentyn

0

:

0

86' ŁYSICA Bodzentyn Kacper Dereń
75' ŁYSICA Bodzentyn Andrea Piccolo
63' ŁYSICA Bodzentyn Adam Koprowski
56' Bucovia Bukowa Paweł Bąk
38' ŁYSICA Bodzentyn Maciej Moskwa

W ubiegłą sobotę mierzyliśmy się na obiekcie w Bukowie z Łysicą Bodzentyn. Kilka minut po 15:00 sędzia Kacper Cedro rozpoczął spotkanie. Obie drużyny tworzyły sobie sytuacje do zdobycia bramki, jednak brakowało skuteczności. W 41. minucie Radosław Wilk został w oczywisty sposób sfaulowany w polu karnym, jednak arbiter nie wskazał na jedenasty metr. Do szatni zeszliśmy z wynikiem 0:0. Dziesięć minut po przerwie bramkarz przyjezdnych wybił piłkę rękoma poza polem karnym i także tym razem gwizdek sędziego milczał. Nerwowa atmosfera i emocje rosły z każda minutą spotkania. W 80. minucie meczu zawodnik Łysicy był bliski wyprowadzenia gości na prowadzenie, lecz jego strzał trafił w słupek. Mimo wielu sytuacji do strzelenia gola przez obie drużyny wynik nie uległ już zmianie. Tym samym podzieliśmy się punktami z Łysicą i dopisujemy jeden punkt do naszego konta.

Po dziewięciu kolejkach zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli z niewielką stratą do wyższych pozycji. Spotkanie z Bodzentynem przerwało naszą 24-meczową serię ze straconym golem i zachowaliśmy czyste konto.

Kliknij, aby zobaczyć pełną tabelę klasy okręgowej

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 rozpoczniemy domowe spotkanie z beniaminkiem klasy okręgowej - Polonią Białogon Kielce. Już teraz zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie.

źródło: informacja własna

2022-10-08 15:00