Terminarz dla klubu: PIAST Stopnica

Sezon: 2020/2021

Klasa Okręgowa

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-01 11:30 PIAST Stopnica 2 : 1 UNIA Sędziszów
L 2 2020-08-08 17:00 ŚWIT Ćmielów 0 : 1 PIAST Stopnica
L 3 2020-08-16 17:00 PIAST Stopnica 1 : 3 KAMIENNA Brody
L 4 2020-08-23 17:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów 3 : 0 PIAST Stopnica
L 5 2020-08-30 17:00 PIAST Stopnica 4 : 1 VICTORIA 2015 Skalbmierz
L 6 2020-09-05 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 1 PIAST Stopnica
L 7 2020-09-13 16:00 PIAST Stopnica 6 : 3 Bucovia Bukowa
L 8 2020-09-20 15:00 ZENIT Chmielnik 1 : 1 PIAST Stopnica
L 9 2020-09-27 15:00 PIAST Stopnica 6 : 0 WICHER Miedziana Góra
L 10 2020-10-03 11:00 ORLĘTA Kielce 3 : 3 PIAST Stopnica
L 11 2020-10-11 15:00 PIAST Stopnica 2 : 2 PIASKOWIANKA Piaski
L 12 2020-10-18 14:00 SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 0 PIAST Stopnica
L 13 2020-10-25 13:00 PIAST Stopnica 1 : 2 SPARTA Dwikozy
L 14 2020-10-31 13:00 PIAST Stopnica 4 : 0 ZRYW Zbigniewice
L 15 2020-11-08 13:00 STAL Kunów 0 : 1 PIAST Stopnica
L 16 2021-03-14 14:00 UNIA Sędziszów : PIAST Stopnica
L 17 2021-03-21 15:00 PIAST Stopnica : ŚWIT Ćmielów
L 18 2021-03-28 15:00 KAMIENNA Brody : PIAST Stopnica
L 19 2021-04-03 15:00 PIAST Stopnica : KLIMONTOWIANKA Klimontów
L 20 2021-04-11 16:00 VICTORIA 2015 Skalbmierz : PIAST Stopnica
L 21 2021-04-18 16:00 PIAST Stopnica : ZORZA TEMPO Pacanów
L 22 2021-04-25 17:00 Bucovia Bukowa : PIAST Stopnica
L 23 2021-05-02 17:00 PIAST Stopnica : ZENIT Chmielnik
L 24 2021-05-09 17:00 WICHER Miedziana Góra : PIAST Stopnica
L 25 2021-05-16 17:00 PIAST Stopnica : ORLĘTA Kielce
L 26 2021-05-23 17:00 PIASKOWIANKA Piaski : PIAST Stopnica
L 27 2021-05-30 17:00 PIAST Stopnica : SPARTA Kazimierza Wielka
L 28 2021-06-03 17:00 SPARTA Dwikozy : PIAST Stopnica
L 29 2021-06-06 17:00 ZRYW Zbigniewice : PIAST Stopnica
L 30 2021-06-13 17:00 PIAST Stopnica : STAL Kunów

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Bucovia Bukowa

Sezon: 2020/2021

Klasa Okręgowa

Terminarz

Bucovia Bukowa

Kolejka: 15

KLIMONTOWIANKA Klimontów  2 : WICHER Miedziana Góra
VICTORIA 2015 Skalbmierz  1 : ZENIT Chmielnik
STAL Kunów  0 : PIAST Stopnica
UNIA Sędziszów  0 : SPARTA Kazimierza Wielka
KAMIENNA Brody  2 : ORLĘTA Kielce
ZRYW Zbigniewice  1 : SPARTA Dwikozy
ŚWIT Ćmielów  2 : PIASKOWIANKA Piaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-03-13
sobota, 15:00

L

SPARTA Dwikozy : Bucovia Bukowa
2021-03-19
piątek

Paweł Bąk
2021-03-19
piątek

Krystian Giemza
2021-03-21
niedziela, 10:00

T

Sparta Strawczynek : Bucovia Bukowa
2021-03-21
niedziela, 15:00

L

Bucovia Bukowa : ZENIT Chmielnik
2021-03-27
sobota

Radosław Wilk
2021-03-28
niedziela

Łukasz Bąk
2021-03-28
niedziela, 15:00

L

Bucovia Bukowa : WICHER Miedziana Góra
2021-04-03
sobota

Marcin Mierzwa
2021-04-03
sobota, 15:00

L

ORLĘTA Kielce : Bucovia Bukowa

LikeBox